Dodaj ogłoszenie

OGŁOSZENIA PREMIUM

Sprzedam

Sprzedam mieszkanie w Reszlu przy ul.Dąbrowskiego 10 o powierzchni 47m2. Mieszkanie w bloku na 3 piętrze, składa się z 3 pokoi, łazienki (po remoncie), kuchni (po remoncie) i przedpokoju, do mieszkania przynależna piwnica. Mieszkanie znajduje się bardzo blisko zakładu DFM. Cena 135 000,00zł.

Iwona, tel. 666039930, e-mail

Inne

Poznaj Niesamowitą Wiedzę, Która Odmienia ŻycieMasz marzenia, ale nie wiesz jak je spełnić?Mam świetny materiał, który Ci w tym pomoże.Niesamowita wiedza, poznaj ją.Materiał w wersji nagrań, pierwszy poziom, który może zmienić Twoje życie - ZA DARMO! SPRAWDŹ! Nic Cię to nie kosztuje. Jeśli interesuje Cię takie zagadnienie jak prawo przyciągania,lub chciałbyś/chciałabyś się dowiedzieć co to takiego,to napisz:

myone202020@gmail.com


ogłoszenie dodano: 2021-02-28

Inne

Skuteczny angielski przez Skype bo potrzebujesz go w korpoWitaj,czy zastanawiałeś się, ile możesz zyskać znając lepiej język angielski ?

O tym, jak ważna jest praktyczna znajomość tego języka przekonują sięCi, którzy wyjadą do pracy za granicę. Często też angielski jest wymaganyprzez pracodawców w Polsce. Od pracowników oczekuje się umiejętności rozmawiania przez telefon, korespondowania przez Skype lub prowadzenia rozmów „na żywo” na tematy zawodowe.

Dlatego zachęcam Cię - zapoznaj się z moim zaproszeniem na wyjątkowo skuteczne kursy angielskiego, które prowadzę na Skype. Nauka ze mnąbędzie dla Ciebie, pod kątem Twoich potrzeb.

Gdziekolwiek jesteś, w dogodnej dla Ciebie porzeNauka języka przez Skype to swoboda w wyborze dnia i godziny nauki. Zyskujesz też czas i pieniądze, które być stracił/ straciła na dojazdy na kursy stacjonarne.

Pamiętaj - praktyczna znajomość języka to lepsza praca, wyższe zarobki i szanse na Twój rozwój zawodowy i awans. Ucząc się szybciej zyskujesz czas i pieniądze !

Kluczowy jest wybór odpowiedniej metodyJest jeszcze jeden powód, dla którego nauka przez Skype jest korzystna. Nauka języka w ten sposób gwarantuje dużo lepsze efekty, ponieważ opiera się na rozumieniu ze słuchu. Dzięki temu szybciej i lepiej będziesz rozumieć język podczas rozmów telefonicznych, w pracy oraz w miejscach publicznych.

Zanim zaczniesz odbierz 20 minut bezpłatnej lekcjiAby Cię przekonać do tego, że warto uczyć się angielskiego przez Skype otrzymujesz próbną lekcję o długości 20 minut.

Naprawdę warto polepszyć Twoją znajomość języka angielskiego. Zachęcam Cię do zgłoszenia się za pomocą formularza na mojej stronie. Możesz też odpowiedzieć na tego maila. Na pewno udzielę Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Joanna – lektor dorosłego Ucznialektor j. angielskiegojoanna.angielski@interia.p l

Tel: 575 249 030www.angielski-skype.pl

PS. Nauka języka może być przyjemna i niedroga. Zacznij teraz, możesz tylko zyskać ! Skorzystaj z zajęć gratis !


ogłoszenie dodano: 2021-02-24

Inne

Posiadam mieszkanie do wynajęcia w Reszlu przy ul. Krasickiego. Powierzchnia 48m, dwa pokoje, kuchnia, łazienka.


ogłoszenie dodano: 2021-02-19

Inne

zapraszam do współpracy

https://start.avon.pl/ agnieszkaap


ogłoszenie dodano: 2021-02-18

Inne

Witam! Pilnie poszukuje pracy,posprzątam mieszkanie,umyje okna,zrobię zakupy,mogę zaopiekować się dzieckiem bądź osoba starsza. Mam doświadczenie. Pozdrawiam:-)


ogłoszenie dodano: 2021-02-17

Inne

Rozliczenia Holenderskie Rozliczenia Polskie PITRozliczenia Podatku z Holandii i w Polsce, Odzyskaj zwrot podatku z zagranicy Holandia.Rozliczenia Holenderskie  Rozliczenia Polskie PIT Online do 5 lat wstecz Korekty PITPolska Księgowa Holandia SF Administratie en Advies PIT WSTĘPNEWYLICZENIE ZAWSZE BEZPŁATNIE GRATIS. Rozliczenia HolenderskieRozliczenia Polskie PIT do 5 lat wstecz. Korekty PIT Sprawdź darmowo czy przysługuje ci zwrotpodatku. https://sfadministratie.nl formularz kontaktowy wyślij maila nainfo@sfadministratie.nl Zapisz się już teraz Online. Tel +31 641-445-982 Znajdź nas na fb SFAdministratie Polska Księgowa Holandia Online Deklaracje Podatkowe PIT Online.Zapisz się już teraz Online na rozliczenie


ogłoszenie dodano: 2021-02-15
<<<  -   1    2    3    4    5    6    7   -  >>>
kontakt