Dodaj ogłoszenie

OGŁOSZENIA PREMIUM

Inne

Rójki pszczele przyjmę . Kilo miodu za rójkę tel.503 396 697

Zdzisław owczarz , tel. 503396697, e-mail

Dam pracę

To oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie

- premie

- samochód taki jak chcesz

- szkolenie rodo

- szkolenie z zakresu fotowoltaiki

- szkolenie wykonanie audytu fotowoltaicznego

- programy motywacyjne

- Wyjazdy motywacyjne

- Drona

- Coaching i wsparcie

Twój zakres obowiązków

- sprzedaż produktów prestiżowej marki ESOLEO,

- obsługę lead’ów na wyznaczonym terenie,

- doradztwo i opieka w całym procesie obsługi klienta.

Nasze wymagania

- doświadczenie w sprzedaży – mile widziane w branży OZE, telekomunikacja, motoryzacja, ubezpieczenia, finanse, MLM,

- umiejętność budowania trwałych relacji,

- przedsiębiorczość,

- umiejętność pracy w zespole,

- otwartość na zmiany i nowe technologie,

- odpowiedzialność za własne działania,

- wyważona pewność siebie, asertywność dostosowana do okoliczności,

- precyzyjność w komunikacji,

- pozytywne podejście do życia,

- elastyczność do działania w zmiennym środowisku.

- Mile widziane

- proekologiczny styl życia.

O nas

PGS partner ESOLEO ,które jest częścią Grupy Polsat Plus – największej grupy kapitałowej w Polsce, w skład której wchodzą m.in.: Cyfrowy Polsat, Polkomtel – operator sieci Plus, Telewizja Polsat, Netia oraz IPLA. Czerpiemy z 25 lat doświadczeń realizując własną wizję zrównoważonego biznesu opartego o najnowocześniejsze technologie i wiedzę ekspertów, pasjonatów energii odnawialnej.

Dzięki współpracy z Esoleo jesteśmy wstanie wykonać każdą instalację fotowoltaiczną od komercyjnej po farmy wielkopowierzchniowe. Bazując na doświadczeniu Esoleo które wykonało największą farmę fotowoltaiczną w Europie koło Brudzewa.

Dołącz do nas, wspieraj nasze działania na rzecz środowiska naturalnego i rozwoju, razem z nami wyznaczaj trendy i standardy nowoczesnych stylu życia.


ogłoszenie dodano: 2022-05-10

Dam pracę

Zatrudnimy:

KELNERKĘ / KELNERA

Prosimy o składanie CV w recepcji zamku lub e-mailemtel. 89 755 01 09tel. 506 067 450info@zamek-reszel.com

Zamek Reszel Sp. z o. o.ul. Podzamcze 311-440 Reszel


ogłoszenie dodano: 2022-05-09

Dam pracę

BĄDŹ SAM SOBIE SZEFEM - PRACUJ BEZPIECZNIE W DOMU!Masz dość codziennego drążenia? Czy jesteś zmęczony patrzeniem, jak inni ciągną za Ciebie korzyści? Dałeś już sobie spokój z tymi wątpliwymi ofertami, które obiecują wszystko, a zostawiają Cię z niczym?

Potencjalnie możesz zarobić sporo pieniążków w 3 - 5 tygodni w dobrym programie partnerskim współpracującym z polskimi, wiarygodnymi bankami!

Praca prosta i przyjemna, zapewniona pomoc on-line, sam ustalasz własny rozkład zajęć! Nie ma konieczności osobistego kontaktu z klientem, wystarczy e-mail i telefon.

Wszystko, co potrzebujesz to pełnoletność, dostęp do internetu, trochę wolnego czasu oraz chęć zmiany kierunku Twego przyszłego życia!

Po więcej informacji pisz na e-mail janusz.krakowiak@interia.eu, zapraszam do kontaktu!.


ogłoszenie dodano: 2022-04-21

Dam pracę

AVON Konsultantka praca dodatkowaJeśli interesuje Cię branża kosmetyczna, lubisz testować nowości,lubisz i zamawiasz kosmetyki firmy Avon,to zapraszam do dołączenia do mojego zespołu.Możesz korzystać z szerokiego wachlarza ofert i programów,w których za swoje ulubione zapachy możesz zapłacić nawet 50% mniej. Współpraca z Avon to między innymi:- program na start,-rabaty na zamówienia nawet do 50%,- darmowe szkolenia on-line,- dostęp do nowości z następnego katalogu,- dostęp do prezentów i benefitów,- odroczony termin płatności,- możliwość zwrotu zakupionych kosmetyków w ciągu 90 dni.Sama/ Sam decydujesz co i kiedy zamawiasz.W każdej chwili możesz zrezygnowaćze współpracy nie ponosząc żadnych konsekwencji.

Wypełnij formularz:https://start.avon.pl/edytas zulczewska

Masz pytania? Napisz!myone202020@gmail.com


ogłoszenie dodano: 2022-04-09

Dam pracę

Praca dla ludzi z aspiracjami. Zostań ajentem żabki i zarabiaj minimum kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie. Gwarantowana pomoc na każdym etapie i w każdym aspekcie współpracy. Sklep w pełni wyposażony i zatowarowany. Osoby zainteresowane proszę o wysłanie wiadomości sms na numer 664 500 654 lub e-mail pytel2.karolina@zabka.pl


ogłoszenie dodano: 2022-03-31

Dam pracę

Avon dodatkowa praca - konsultantka - PREZENTYZapraszam do współpracy z Avon. Założenie konta w kilka minutbez żadnej opłaty wpisowej.Jeżeli chcesz dorobić do domowego budżetu i przy okazjiodebrać prezenty w postaci kosmetyków, jesteś na właściwej stronie.Avon oferuje Konsultantkom:-prezenty dla nowych konsultantek-program na start z super nagrodami przez pierwsze 3 katalogi-rabaty od 15% do 40%-brak umowy terminowej, można zrezygnować w każdej chwili-darmowe szkolenia on-line-Bestsellery kosmetyczne w promocyjnych cenach-możliwość awansu i rozwoju poprzez prowadzenie własnego biznesu,tworząc grupę co daje dodatkowy dochód i prezenty-stała pomoc na każdym etapie współpracy

Wypełnij formularz:https://start.avon.pl/edytas zulczewska

Masz pytania? Napisz!myone202020@gmail.com


ogłoszenie dodano: 2022-03-26
<<<  -   1    2   -  >>>
kontakt